Torby papierowe z uchwytem

.

Torby papierowe z uchwytem płaskim białe i brązowe

Torby  produkowane w 100% z recyklingu, są również wykonane z papierów nie bielonych chlorem, dzięki czemu można je używać w kontakcie z żywnością. Torby te posiadają gramaturę 70 / 80g. Na każdej z nich istnieje możliwość nadrukowania specjalnie dla klienta wybranego logotypu nawet na całej powierzchni torby.

.

Torby papierowe z uchwytem skręcanym białe i brązowe

Torby produkowane w 100% z recyklingu, są również wykonane z papierów nie bielonych chlorem, dzięki czemu można je używać w kontakcie z żywnością. Torby te posiadają gramaturę od 80 do 100 g. Na każdej z nich istnieje możliwość nadrukowania specjalnie dla Klienta wybranego logotypu nawet na całej powierzchni torby.

.

Torby papierowe kolorowe – uchwyt papierowy skręcany

Torby wykonane z papieru o gramaturze od 90 do 120 g dostępne w wielu kolorach. Apla kolorystyczna nakładana jest na białym papierze. Dzięki temu dany kolor torby nabiera żywą i wyrazistą barwę.

.

Torby ECO Prestige

Torebki składane ręcznie oraz maszynowo z arkuszy. Gramatura papieru od 90-250g/m2. Każda torebka prestige posiada : uchwyt sznurkowy, usztywniane dno i zakładki górne. Seria eco prestige wyróżnia się tym że jest zrobiona bez pokrywania papieru laminatem przez co są ekologiczne. Dostępne kolory: brązowy, biały, czarny, granatowy, zielony.